Zaloguj się
NowościKatalog produktówO firmieKontaktRegulaminPolityka Prywatności
Z ostatniej chwili
Katalog produktów
Newsletter
Bądź na bieżąco

REGULAMIN HURTOWNI ANIN DECOR ON-LINE

I. ZASADY SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ ZA POŚREDNICTWEM SERWISU INTERNETOWEGO HURTOWNI ANIN DECOR:

 1. Oferta hurtowni adresowana jest do osób i firm prowadzących działalność gospodarczą w zakresie dalszej dystrybucji upominków oraz artykułów dekoracyjnych (sklepy detaliczne, hurtownie oraz firmy świadczące usługi dekoracji wnętrz). Hurtownia Anin Decor nie prowadzi sprzedaży dla celów konsumenckich.
 2. Wszystkie ceny oferowanych towarów widoczne są dopiero po zalogowaniu się na stronie, wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.
 3. Aby dokonać rejestracji na stronie Anin Decor należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać do biura firmy dokumenty potwierdzające prowadzenie działalności gospodarczej (kopia NIP, REGON, wpis do KRS, wpis do ewidencji działalności gospodarczej).
 4. Administrator serwisu internetowego uaktywnia możliwość logowania się po otrzymaniu w/w dokumentów.
 5. Zdjęcia oraz opisy (poza specyfikacją producenta) są naszego autorstwa, w związku z tym Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170) wykorzystywanie autorskich pomysłów i rozwiązań do bezpośredniego kopiowania, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki ze strony, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora JEST ZABRONIONE I NIE WYRAŻAMY ZGODY NA ICH WYKORZYSTYWANIE. Stanowi to naruszenie praw autorskich i podlega karze przewidzianej w Kodeksie Karnym.

II. ZAMAWIANIE TOWARÓW:

 1. Aby złożyć zamówienie za pośrednictwem strony internetowej AninDecor konieczne jest zapoznanie się z poniższym regulaminem oraz poprawne wypełnienie całego formularza zamówienia.
 2. W przypadku niespełnienia przez Zamawiającego któregokolwiek z wyżej podanych punktów zamówienie uznaje się za niedokonane.
 3. Po złożeniu zamówienia, Użytkownik otrzyma automatyczną odpowiedź z serwisu anindecor.pl potwierdzającą jego wstępne przyjęcie oraz fakturę pro-forma, będącą ostatecznym potwierdzeniem przyjęcia zamówienia w oparciu o aktualne stany magazynowe.
 4. Minimalne zamówienie: 100,00 zł netto.

III. PŁATNOŚCI I DOSTAWA:

 1. Płatność za zamówione towary realizowana jest na konto podane na fakturze pro-forma.
 2. Zamówiony towar zostaje wysłany do zamawiającego na jego koszt najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
 3. Klient będzie poinformowany o ewentualnych opóźnieniach związanych z realizacją zamówienia np. z powodu chwilowego braku towaru.
 4. Towar zostaje wysłany (w zależności od wyboru klienta) za pośrednictwem firmy kurierskiej lub w inny uzgodniony sposób.
 5. Orientacyjny czas dostarczenia przesyłki to 1-2 dni roboczych.
 6. Przy większych zamówieniach prosimy indywidualnie dowiadywać się o system rabatów. Zamówienia o wartości netto przekraczającej 1500zł realizujemy na nasz koszt.
 7. Warunki dostawy określone w Regulaminie dotyczą zamówień realizowanych na terenie Polski.

IV. GWARANCJA ORAZ REKLAMACJA:

 1. Firma nasza uwzględnia reklamacje związane z wadami fabrycznymi towaru w terminie do 7 dni od daty otrzymania dostawy.
 2. Warunkiem koniecznym do przyjęcia reklamacji jest jej pisemne zgłoszenie mailem biuro@anindecor.pl oraz oryginalne opakowanie towaru.

W przypadku wątpliwości i pytań prosimy o kontakt:

e-mail: biuro@anindecor.pl

lub telefonicznie: 609-776-877 lub 601-300-389E-mail: biuro@anindecor.pl
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'Hurtownia Upominków-Anin Decor' stanowi zaproszenie do składania ofert.
Sklepy internetowe cStore
statystyka